Üks minu esimesi joonistusi oli täis soditud elutoa tapeet, mida mu ema kohe mitte ei osanud oodata. Ega ta ei saanud väga pahandada ka, sest olin eelnevalt küsinud luba joonistamiseks. Jätsin vaid mainimata, kus täpselt seda plaanin teha. See oli aeg, mil rääkisin veendunult, et minust saab kunstnik. Elu läks paraku nii, et akadeemilist kunstiharidust ma ei omandanud ja minu kunstiõpe piirdus kunstiringi ja suviste maalilaagritega. Ükskõik, kus etapis ma oma elus olen, olen ikka jõudnud tagasi joonistamise juurde ning mõistnud, et loomises peitub õnn.

Teismelisena avastasin Photoshopi programmi. Mingitel aastatel oli vaimustus nii suur, et kõik nipid said välja uuritud ja järgi proovitud. Sisemine rõõm tehtud töödest oli kahtlemata suur.

Olen joonistanud palju portreesid tellimuse peale, kuid viimasel ajal tegelen rohkem graafilise disaini ja illustratsioonidega. Mulle meeldib uusi asju proovida ja mitmekülgselt areneda. Ka ei ole ma tundnud, et portreede joonistamine on see, mille peale tahaksin püsima jääda. See oli üks tore etapp minu loometeel.

Näen, et läbi graafilise disaini saan pakkuda praktilist abi ettevõtjatele, kelle jaoks internetiajastul turundamine nõuab häid visuaalseid materjale. Mitte kunagi varem pole see olnud nii oluline kui täna.

Kui eelnev jutt tekitas äratundmise, et just minusugust inimest on Sul vaja oma ettevõttele näo andmisel, siis võta minuga ühendust ja peame plaani:

E-mail: katlin.muuga(at)gmail.com

Telefon: +372 5837 5882

Asun Pärnus, kuid liigun üle Eesti.

joonistused